Śląsk, 3 krajcary, 1727

Śląsk, 3 krajcary, 1727

Śląsk, 3 krajcary, 1727

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 21:01:40
330851
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Karol VI (1711–1740), 3 krajcary, 1727, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 1177 (R), F.u.S. 885

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 129

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  55 zł
8)  50 zł