Śląsk, 3 krajcary, 1660 EW

Śląsk, 3 krajcary, 1660 EW

Śląsk, 3 krajcary, 1660 EW

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:58:20
330866
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 3 krajcary, 1660 EW, Brzeg, końcówka napisu B & WOLAV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 191 (R1), F.u.S 1899

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł