Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1595

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:57:40
330819
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Fryderyk von Ansbach (1578–1603), grosz, 1595, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 58, Slg. Marienburg 1304, Schrötter 1295, Voss. 1454

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 246

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  840 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  350 zł
9)  320 zł