Inflanty, półtorak, 1648

Inflanty, półtorak, 1648

Inflanty, półtorak, 1648

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:56:20
330822
Opis: Inflanty - Liwonia - Krystyna (1632–1654), półtorak, 1648, Ryga
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niecentrycznie wybity, patyna
Literatura: Górecki R.48.2.a (F2), SB 2a, Haljak 1417

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 212

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  30 zł