Polska, 10 złotych, 2004

Polska, 10 złotych, 2004

Polska, 10 złotych, 2004

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:52:40
331555
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2004, Warszawa, Dzieje złotego - 1 złoty 1924 - Władysław Grabski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925", nakład: 55.000 szt., stemple lustrzane, miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 926

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 174

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  65 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  36 zł