Polska, 1/2 guldena, 1932

Polska, 1/2 guldena, 1932

Polska, 1/2 guldena, 1932

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:46:00
331551
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1932, Berlin, herb Gdańska
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta czyszczona
Literatura: AKS 17, CNG 515, Jaeger D.14, Parchimowicz 60

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 125

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  75 zł