Polska, 5 groszy, 1939

Polska, 5 groszy, 1939

Polska, 5 groszy, 1939

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:41:20
331492
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 groszy, 1939, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: Parchimowicz 103k

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 78

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  30 zł