Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:39:40
331640
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne ślady przetarcia, ale pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 681

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  840 zł
4)  720 zł
5)  700 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  640 zł
9)  600 zł
10)  520 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł