Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:39:20
331639
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 złoty, 1924, Paryż, popiersie kobiety z kłosami, róg i pochodnia na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: przetarte tło, patyna
Literatura: Parchimowicz 107a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 572

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  440 zł
5)  430 zł
6)  410 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  380 zł
10)  340 zł
11)  270 zł
12)  250 zł
13)  170 zł
14)  155 zł
15)  150 zł
16)  130 zł