Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:36:20
331636
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenie rantu, ale pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 47
Ilość odsłon: 780

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  540 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  280 zł
11)  230 zł
12)  220 zł
13)  170 zł
14)  165 zł
15)  155 zł
16)  125 zł
17)  120 zł
18)  95 zł