Polska, trojak, 1662 AT

Polska, trojak, 1662 AT

Polska, trojak, 1662 AT

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:30:40
331425
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, trojak, 1662 AT, Kraków, popiersie króla bez obwódki, końcówka legendy rewersu POLONIE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki, miejscowa patyna
Literatura: Iger K.62.1.i (R2)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 375

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  440 zł
5)  420 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  290 zł
11)  290 zł
12)  250 zł