Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:26:40
328931
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1614, Bydgoszcz, odmiana z Orłem na awersie, w otoku pod nim Z4 w okrągłej tarczy, odmiana z końcówkami REX POLO / REG POLO
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki, rzadki typ monety
Literatura: Górecki B.14.1.d (R2), Kop. 827 (R3)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 332

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  370 zł
6)  310 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  100 zł
11)  90 zł
12)  75 zł
13)  70 zł
14)  65 zł
15)  60 zł