Polska, półgrosz koronny, bez daty

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:23:20
331562
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk (1501–1506), półgrosz koronny, bez daty, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19.1 mm, 0.95 g, uszkodzenie krążka z prawej strony od korony
Literatura: Frynas P.20.2, Kop. 389

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 258

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  46 zł
6)  44 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  36 zł