Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:22:20
198520
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.8 mm, 0.27 g
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 117

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  75 zł