Śląsk, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:21:20
331096
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 mm, 0.37 g, niewielkie wgniecenie wału
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 289

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł