Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:19:40
198624
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca laska krzyżowa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.1 mm, 0.25 g, pęknięcie
Literatura: BRP Prusy T2.12, W. 13b

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 155

1)  480 zł
2)  470 zł