Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:19:00
198548
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.3 mm, 0.22 g, lekko gięty
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 155

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł