Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:16:40
330762
Opis: Węgry - Geza II (1141–1162), denar, Aw: Duży krzyż zakończony krzyżykami na każdym boku, w każdym kącie klin, kreska i kropka, Rw: Cztery krzyżyki, dwa z nich połączone, w polach kropki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 11.5 mm, 0.21 g, miejscowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Frynas H.12.18, Huszár 152

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 133

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł