Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:15:40
330755
Opis: Węgry - Stefan II (1116–1131), denar, Aw: Kulka, wokół której trzy łuki, w każdym łuku krzyż, Rw: Krzyż, w każdym kącie klin, wokół pseudolegenda
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 11.5 mm, 0.33 g, ciemna patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Frynas H.10.6, Huszár 91

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 209

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł