Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 275–276

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:11:40
331471
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tacyt (275–276), antoninian, 275–276, Serdica, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C M CL TACITVS AVG, Rw: Mars i cesarz stojący naprzeciw siebie, CONSERVAT MILIT, w odcinku P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 4.01 g, zielona patyna
Literatura: RIC 133

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 154

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł
8)  24 zł