Republika Rzymska, denar serratus, 81 pne

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:10:00
331567
Opis: Republika Rzymska - C. Marius C.f. Capito 81 pne, denar serratus, 81 pne, Rzym, Aw: Popiersie Ceres w prawo, z prawej znak kontrolny - sztylet, CAPIT CX..., Rw: Rolnik, przed nim woły ciągnące pług, MARI C F / S C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.70 g, usunięta patyna
Literatura: Crawford 378/1, Albert 1272

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 305

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  185 zł
12)  180 zł