Republika Rzymska, denar serratus, 81 pne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:09:40
331566
Opis: Republika Rzymska - A. Postumius A. F. S N. Albinus 81 pne, denar serratus, 81 pne, Rzym, Aw: Popiersie Diany z udrapowanymi włosami z łukiem i kołczanem w prawo, powyżej bukranion (głowa wołu), Rw: Postać w todze stojąca przy ołtarzu stojącym na skale, obok ołtarza stojący wół w prawo, nad którego głową uniesiona ręka postaci z kropidłem, APOST A F / S N ALBIN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.87 g, delikatna patyna
Literatura: Crawford 372/1, Albert 1263

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 347

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  460 zł
5)  420 zł
6)  360 zł
7)  320 zł
8)  260 zł
9)  230 zł
10)  185 zł
11)  180 zł