Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, III–II w. pne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:08:40
331573
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, III–II w. pne, Aw: Głowa nimfy w prawo, w diademie, Rw: Nimfa siedząca na galerze w prawo, [ΣΤΙ]- ΑΙΕΩΝ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.74 g
Literatura: SNG Cop. 527

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 324

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  145 zł
11)  125 zł
12)  110 zł
13)  100 zł
14)  90 zł