Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 304–250 pne

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:08:20
331464
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 304–250 pne, Aw: Głowa satyra w lewo, kontramarka z gwiazdą, Rw: Głowa lwa w lewo, w polach ΠΑΝ, kontramarka z kołczanem i łukiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.2 mm, 7.79 g, zielona patyna
Literatura: MacDonald 115, Anokhin 131

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 141

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł