wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:03:00
331474
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN 9788393531806
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, egzemplarz z autografem autora, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotów i ich odmian, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 154

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  280 zł
6)  105 zł