wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN..

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:02:40
331477
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN 9785604213353
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 190 stron formatu ok. 12.5 x 19 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany (kolorowymi zdjęciami) katalog złotych monet Mikołaja II oraz z okresu sowieckiego bicia carskiego złota w latach 1923–1926. W katalogu przedstawiono również liczne odmiany monet, w tym np. różnice w budowie głowy orła czy korony, z pełnym opisem ze wskazaniem ich rzadkości oraz przybliżoną wartością w różnych stanach zachowania. Ukazane zostały również przykłady fałszywych monet. Osobny rozdział zawiera szereg analiz XRF spektrometrii rentgenowskiej na podstawie oryginalnych monet z podziałem na daty i nominały. Niski nakład – 2 000 egzemplarzy.

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 318

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  145 zł
8)  125 zł
9)  115 zł
10)  60 zł