wydawnictwa zagraniczne, Юсупов Б. С. – Монеты Росстйской Империи , Казань 2004

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:02:20
331478
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Юсупов Б. С. – Монеты Росстйской Империи , Казань 2004
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 595 stron formatu A5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog monet, wraz z wydzielonymi licznymi odmianami oraz ich wyceną

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 130

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  36 zł