wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Ta..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:01:40
331475
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Talers 1484–1968, Iola 1984, 2. wydanie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, cennik monet z wszystkich katalogów Davenporta, podniszczona okładka, blok rozklejony w jednym miejscu (bez luźnych stron)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 211

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  60 zł