wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Money of the Lodz Ghetto 1940–1944, Białystok 2017, ISBN ..

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:01:20
331473
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Money of the Lodz Ghetto 1940–1944, Białystok 2017, ISBN 9788393531820
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 311 stron, oprawa twarda, format A5, język angielski, wewnątrz autograf autora, bardzo bogato ilustrowany katalog pieniądza Getta Łódzkiego, nakład 100 sztuk

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 177

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  280 zł
6)  250 zł
7)  190 zł