wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:00:40
331480
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 275

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  250 zł
10)  250 zł
11)  185 zł