Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 14-10-2021 20:19:20
198605
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 20.1 mm, 0.22 g, wykruszenie
Literatura: BRP Prusy T2.8, W. 11a

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 137

1)  270 zł
2)  260 zł