Polska, miniatura Orła Legionowego

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:50:20
331025
Opis: Polska, miniatura Orła Legionowego, Orzeł jednoczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 16.4 x 20.6 mm, 2.81 g (z nakrętką), pięknie zachowany

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł