Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1594

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:16:20
331299
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Fryderyk von Ansbach (1578–1603), szeląg, 1594, Królewiec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny jak na ten typ monety, blask menniczy, patyna
Literatura: Neumann 59, Henckel 3171, Slg. Marienburg 1302, Voss. 1451

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 487

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  290 zł
4)  240 zł
5)  185 zł
6)  170 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł