Polska, miniatura Orła urzędowego z lat 1927–1939

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:50:00
331026
Opis: Polska, miniatura Orła urzędowego z lat 1927–1939, Orzeł jednoczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 18.2 x 20.1 mm, 2.71 g (z nakrętką), pięknie zachowany

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 171

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  34 zł
8)  30 zł