Polska, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926–1939

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:49:20
331027
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926–1939, Dwa skrzyżowane miecze na których tarcza z Orłem, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 4.16 g, wyłamane ramiona krzyża, ubytki emalii

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  65 zł
2)  60 zł