Wielka Brytania, korona, 1819 (LIX)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:45:40
331020
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III (1760–1820), korona, 1819 (LIX), Londyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28.01 g, uszkodzenia powierzchi
Literatura: KM 675, S. 3787

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 224

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  185 zł