Węgry, 9 denarów (grosz), 1623 KB

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:45:00
331356
Opis: Węgry - Ferdynand II (1619–1637), 9 denarów (grosz), 1623 KB, Kremnica
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki blasku menniczego, patyna
Literatura: Herinek 1017a, Huszár 1191

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 411

1)  430 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  300 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  105 zł
11)  95 zł
12)  90 zł