Serbia, 5 para, 1868

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Serbia, 5 para, 1868

Serbia, 5 para, 1868

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:43:40
331302
Opis: Serbia - Michał Obrenowicz III 1839–1842, (1860–1868), 5 para, 1868
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, uszkodzenie powierzchni na twarzy władcy
Literatura: KM 2

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 117

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł