Rosja, 50 kopiejek, 1896 ★

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, 50 kopiejek, 1896 ★

Rosja, 50 kopiejek, 1896 ★

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:42:40
331370
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1896 ★, Paryż
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 196, Kazakov 40

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 111

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  36 zł