Rosja, rubel, 1773 СПБ ОЛ

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, rubel, 1773 СПБ ОЛ

Rosja, rubel, 1773 СПБ ОЛ

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:37:00
331366
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), rubel, 1773 СПБ ОЛ, Petersburg
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro 21.86 g, patyna, moneta wytarta
Literatura: Diakov 292, Bitkin 217

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  120 zł
6)  70 zł