Niemcy, 5 marek, 1914 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:35:20
331359
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 187

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł