Niemcy, 32 szylingi, 1727 IHL

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 32 szylingi, 1727 IHL

Niemcy, 32 szylingi, 1727 IHL

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:32:20
331167
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto - Karol VI (1711–1740), 32 szylingi, 1727 IHL, Hamburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18.19 g, patyna
Literatura: Davenport 538, Gaedechens 629, Jaeger 9

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 151

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł