Niderlandy, talar, 1598

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niderlandy, talar, 1598

Niderlandy, talar, 1598

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:30:00
331372
Opis: Niderlandy - Kampen - Rudolf II (1576–1612), talar, 1598
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.45 g, miejscowa patyna
Literatura: Davenport 8881, Delmonte 700, Purmer Ka21

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 285

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  760 zł
4)  740 zł
5)  720 zł
6)  700 zł
7)  460 zł
8)  230 zł
9)  210 zł
10)  210 zł
11)  195 zł
12)  185 zł
13)  180 zł