Niderlandy, talar (silverdukat), 1660

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:29:00
331373
Opis: Niderlandy - Geldria, talar (silverdukat), 1660
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.10 g, miejscowa patyna z lekkim, zielonkawym nalotem
Literatura: Davenport 4890, Delmonte 962 (R1), Verk. 9.3, Purmer Ge80

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 224

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł
10)  150 zł