Malezja, 1/2 centa, 1863

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Malezja, 1/2 centa, 1863

Malezja, 1/2 centa, 1863

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:28:20
331303
Opis: Malezja - Sfederalizowane Stany Malajskie (1826–1942), 1/2 centa, 1863
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia na obrzeżu monety, patyna
Literatura: KM 2

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 95

1)  60 zł