Austria, 6 krajcarów, 1800 B

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 6 krajcarów, 1800 B

Austria, 6 krajcarów, 1800 B

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:25:20
331328
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835) - emisje przed ustanowieniem cesarstwa, 6 krajcarów, 1800 B, Kremnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa korozja, nierówna patyna, ryski na awersie
Literatura: Herinek 1030

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 144

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  36 zł