Austria, 20 krajcarów, 1808 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 20 krajcarów, 1808 A

Austria, 20 krajcarów, 1808 A

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:24:40
330481
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835) - emisje po ustanowieniu cesarstwa, 20 krajcarów, 1808 A, Wiedeń
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 695

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 146

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł