Śląsk, grosz, 1545

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, grosz, 1545

Śląsk, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:18:00
331277
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Jan Kostrzyński (1535–1571), grosz, 1545, Krosno
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1992, Slg. Marienburg 1243

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 182

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  100 zł