Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1653

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:17:00
331300
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Fryderyk Wilhelm 1640–1657-(1688), szeląg, 1653, Królewiec, na rewersie PRUSSIÆ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane z blaskiem menniczym, patyna
Literatura: Kop. 3981 (R1), v.Schrötter 1893

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 97

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  36 zł
4)  32 zł