Polska, 10 fenigów, 1920

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:01:40
331191
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 10 fenigów, 1920, Gdańsk, małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek z pulchną twarzą, ozdobnik trójlistny, brak kropek przy kwiatkach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta polakierowana
Literatura: AKS 18, CNG 503, Jaeger D.1a, Parchimowicz 51, Jezioro 56.2/8

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 196

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  80 zł
8)  60 zł
9)  50 zł
10)  44 zł
11)  42 zł